Gallery

Дзеркала

Ми наносимо малюнки піскоматуванням на дзеркала, які потім можуть бути застосовані для оздоблення шаф-купе, або для розміщення дзеркала у ванну.

Душові кабіни

Виготовлення душових кабін під замовлення. Ми використовуємо тільки якісну Італійську фурнітуру. Наносимо візерунки на душові кабіни методом піскоматування. Великий каталог малюнків на Ваш смак

Нагороди та ексклюзив

Потрібні скляні візитниці, чи таблички з Вашим ім'ям? Скляну номерну табличку на будинок? Чи може з дзеркала? Можна обрати для неї цікавий та неординарний дизайн, що буде яскраво виділяти Ваш будинок від інших.

Перила, огородження, поручні

Потрібні поручні на сходи? Чи огородження на балкон? Ми пропонуємо Вам звернути увагу на скляні огородження. Велика міцність конструкції досягається за допомогою подвійного гартованого скла, яке з'єднюється методом триплексації. Можливе нанесення піскоструйних малюнків на такі перила

Дашки зі скла

В приміщенні потрібно більше світла? Ми можемо виготовити для Вас скляний дашок, піднавіс, який не буде заважати пропусканню сонячного світла.

Скляні двері

Стримані скляні двері для офісу, матові двері для душових кабінок, чи скляні міжкімнатні двері з фантастичними малюнками? Тоді Вам точно варто звернутись до нас. Використовуємо тільки якісну італійську фурнітуру, що гарантує надійність та довговічність.

Кухонні фартухи

Набридла кухонна плитка на стінах? Міжплиточний шов швидко забруднюється? Вихід є, у нас ви можете замовити скляний фартух на кухню у Львові. Така кухня виголядає сучасною та естетичною.

Скляні конструкції.

Якщо Вам потрібна гарна скляна вітрина для магазину, чи виставкова скляна шафа, чи скляні полички для ванної кімнати, ми швидко та якісно можемо виконати Ваше замовлення.

Фацет на склі та дзеркалі

Ми займаємось обробкою скла та дзеркала. У нас Ви можете замовити обробку кромок, та нанесення фацету (одно- та двостороннього).